Er du vår ny ventilasjonstekniker?

Er du en ventilasjonsmontør som ser etter nye muligheter?

På vegne av våre kunder søker Adecco Installasjon Rogaland etter flere ventilasjonsmontører til varierte prosjekter i Stavanger område.

Vi trenger montører til både kort- og langvarige prosjekter. Det er mulig for søkere å selv kunne velge hva slags prosjekter de ønsker å jobbe på.

Dersom dette høres interessant ut, ikke nøl med å kontakte oss.

Ønsket kompetanse:

  • Arbeidserfaring som ventilasjonsmontør
  • Fagbrev som blikkenslager er ønskelig
  • Lang erfaring som ventilasjonsmontør kan veie opp for manglende formell utdannelse
  • Selvgående og effektiv
  • Du må ha gode kommunikasjonsevner (norsk eller engelsk)
  • Løsningsorientert
  • Må kunne jobbe godt både i team og alene
  • Tiltredelse – snarest

Arbeidsoppgaver kan blant annet være:

  • Montering/ ombygging av ventilasjonsanlegg, ventilasjonskanaler, aggregater og avtrekksvifter
  • Montere etter teknisk tegning
  • Skjære rør etter mål

Vi tilbyr:

  • Timelønn 220-240 nok (avhengig av kompetanse og erfaring)
  • En langvarig jobb med gunstige betingelser i Norges største bemanningsselskap
  • Arbeidsklær og nødvendig verktøy
  • Adecco Fordelsprogram
  • Varierte oppgaver i et selskap i stadig vekst og med god økonomi

Ønsker du mer informasjon, ta gjerne kontakt med vår HR­-konsulent Barbara Sztank på e-post: barbara.sztank@adecco.no

NB! Alle søkere må registrere seg via vår portal på www.adecco.no.

Jesteś monterem wentylacji poszukującym nowych możliwości?

Dla swoich klientów Adecco oddział Instalacje Rogaland poszukuje monterów wentylacji na różne projekty w rejonie Stavanger.

Potrzebujemy monterów zarówno do projektów krótko-, jak i długoterminowych. Kandydaci mogą sami wskazać, jakimi projektami są zainteresowani.

Jeśli brzmi to interesująco, nie wahaj się z nami skontaktować.

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe jako monter wentylacji

• Mile widziane jest posiadanie dyplomu jako hydraulik

• Długie doświadczenie jako monter wentylacji może zrekompensować brak formalnego wykształcenia

• Efektywność

• Dobre umiejętności komunikacyjne (norweski lub angielski)

• Zorientowany na rozwiązania

• Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie

Zakres obowiązków:

• Montaż/przebudowa systemów wentylacyjnych, kanałów wentylacyjnych, central i wentylatorów wyciągowych

• Montaż zgodnie z rysunkiem technicznym

• Docinanie rur na wymiar

Oferujemy:

• Stawka godzinowa 220-240 (w zależności od kompetencji i doświadczenia)

• Długoterminowa praca na korzystnych warunkach w największej norweskiej firmie rekrutacyjnej

• Odzież robocza i niezbędne narzędzia

• Program świadczeń Adecco

• Różnorodne zadania w firmie w ciągłym rozwoju i z dobrymi finansami

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszą konsultantką Barbarą Sztank przez e-mail: barbara.sztank@adecco.no

Uwaga! Wszyscy kandydaci powinni zarejestrować się za pośrednictwem naszego portalu pod adresem www.adecco.no.